Õhk-õhk soojuspump Nordcel VIOLA NV14-35DCL

980,00

  • Garantii 2 aastat
  • Jahutus 3,5 kW (max4,0 kW), el. 0,98 (max 1,3) kW SEER 6,6
  • Küte 3,65 kW (max 4,2 kW), el. 0,92 (max 1,7) kW SCOP 4,0
  • Küttereziimil tööks kuni -20C,
  • Soojuspump ruumile kuni 90m2

Kirjeldus

Õhksoojuspump Nordcel VIOLA NV14-35DCL

NV seeria õhksoojuspumbad on 2014 aasta nõuete (ErP14) järgi toodetud seadmed, mis on disainitud kasutamiseks põhjamaade karmides oludes.

Tegu on maailma suurima õhksoojuspumpasid tootva tehase toodanguga. Seade sobib ideaalselt kütmiseks madalatel välistemperatuuridel, samas võimaldab seade ka jahutamist külmadel talvedel.

DC inverter tehnoloogial põhinev uudne süsteem koosneb kõrge tootlikkusega inverter tüüpi kompressorist, efektiivsetest ning energia säästlikest DC ventilaatoritest. Seadme komponentide omavahelist tööd ja sulatusprotsessi juhib mikroprotsessor, mis tagab võimalikult täpse temperatuuri hoidmise, efektiivse sulatuse, tagades suurema energiasäästu, kiire kütmise ning jahutuse ning madala mürataseme. Mikroprotsessor analüüsib kõikide komponentide ja andurite tood ning puuduste korral annab sellest koheselt märku.
Lisaks uudsele disainile ja kvaliteetsetele komponentidele, sisaldab meie õhk-õhk soojuspump juba tehases paigaldatud spetsiaalset talvevarustus NORDIC.

NORDIC varustus: Spetsiaalne varustus õhksoojuspumba kasutamiseks põhjamaades, mis annab  oluliselt suurema töökindluse külma pakasega ja pikendab seadme eluiga. NORDIC varustus koosneb välisosa elektroonikaplaadi poolt juhitavast põhjasoojenduskaablist ja kompressori õlisoojenduskaablist. Põhjasoojenduskaabel garanteerib, et sulavesi pääseb ka väga külma ilmaga seadmest kiiresti välja.
Karteri õlisoojenduskaabel väldib kompressori külmkäivitust hoides seda soojana pikendades tema eluiga.
Välisosas paiknev elektroonika juhib küttekehasid nii, et see tarbiks minimaalselt elektrit.

Eriline on ka seadme välisosa põhi, kuhu on stantsitud suured avad võimaldamaks sulatusvee paremat äravoolu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õhk-õhk soojuspump Nordcel VIOLA NV14-35DCL”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top